در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
رینگ برلیانس

رینگ خودرو یکی از مهم‌ترین اجزایی است که در چرخ‌ها وجود دارد و در دو نوع اسپرت و معمولی تولید می‌شود. بسیاری از افرادی که سعی می‌کنند خودروی خود را به کمک رینگ‌های موجود در بازار تجهیز کنند، اغلب به دنبال این هستند که بدانند کدام رینگ می‌تواند به خوبی نیازهای خودروی آن‌ها را برطرف کند. خودروی برلیانس نیز از این قاعده کلی جدا نیست و با استفاده از رینگ‌های مخصوص می‌تواند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. این خودرو اغلب با رینگ‌های اسپرت تجهیز می‌شود اما رینگ استاندارد آن رینگ معمولی یا همان رینگ فولادی است. ما در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما عزیزان را با رینگ برلیانس آشنا کنیم و انواع مختلف رینگ‌های این خودرو را نیز برای شما معرفی کنیم با ما در رابستون همراه باشید.

تاثیر رینگ بر عملکرد خودرو

شاید شما هم جزو افرادی باشید که می‌خواهید با تاثیری که رینگ بر عملکرد خودرو دارد، آشنا شوید. در واقع رینگ‌های مختلف علاوه بر این که ظاهر زیبایی را به خودرو می‌بخشند و باعث بهتر و زیباتر دیده شدن این خودرو می‌شوند، می‌توانند بر روی عملکرد چرخ‌ها، کنترل خودرو و فرمان پذیری به آن نیز تاثیر زیادی داشته باشند. استفاده از چنین قطعات زیبایی که اغلب هم به صورت اسپرت هست، بین جوانان و اقشار کم سن و سال جامعه که با خودرو‌ها بهتر خو می‌گیرند، بسیار متداول است.

اگر بتوانیم رینگ‌هایی را انتخاب کنیم که بر اساس اصول و استانداردهای لازم تعبیه شده باشند، میزان فرمان پذیری خودروی شما تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند و در مقابل در سرعت‌های بالا تسلط راننده بر روی خودرو بهبود می‌یابد. از قابلیت‌هایی که انتخاب صحیح یک رینگ در اختیار شما قرار می‌دهد این است که می‌توانید خط ترمز خودرو را نیز به کمک این رینگ‌ها کاهش دهید و از این جهت هم رانندگی عالی و ایمن را تجربه کنید. این را بدانید که اگر رینگ‌های خودروی شما بر اساس نکات مهم و استانداردهای لازم در این زمینه انتخاب شوند، می‌توانند تا سالیان سال به کار گرفته شده شود.

انواع رینگ‌های مناسب برلیانس

به طور کلی رینگ‌ها از نظر مواد سازنده به دو نوع رینگ آلومینیومی و رینگ فولادی تقسیم می‌شوند که هر کدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

رینگ آلومینیومی

رینگ آلومینیومی که در ساختار خود آلیاژهای آلومینیوم و نیکل را جای داده‌اند، ظاهری زیبا دارند و می‌توانند با جذابیت خود هر خودرو را با توجه به سلیقه‌ای که راننده دارد ، تغییر دهند. این رینگ‌ها وزن کمی دارند و همین وزن کم باعث شده است که تعادل خودرو افزایش پیدا کند و راننده بتواند یک رانندگی لذت بخش را تجربه نماید. برخی از افراد به دلیل این که چنین رینگ‌های سبک وزن هستند و تعادل خود را حفظ می‌کنند، اقدام به خرید آن می‌کنند اما باید بدانید که رینگ‌های آلومینیومی دارای مقاومت کمی هستند و انعطاف پذیری زیادی هم دارند از این رو هر گونه ضربه می‌تواند به ساختار این رینگ‌ها آسیب برساند.

رینگ فولادی

رینگ فولادی در مقابل رینگ‌های آلومینیومی‌ قرار دارند. رینگ‌های فولادی که زیبایی چندانی ندارند اما از ساختار با کیفیتی برخوردار شده‌اند، متداول‌ترین نوع از رینگ‌ها هستند. این رینگ‌ها همچنین جزو قدیمی‌ترین رینگ‌های مخصوص خودرو هستند که قیمت ارزانی هم دارند و می‌توانند کاهش مصرف سوخت و کاهش ساییدگی لاستیک را نیز به دنبال داشته باشند. مقاومت بالا در برابر صدمات و ضربات نیز از جمله مزایای این نوع از رینگ‌ها هستند.

طبقه بندی دیگری از انواع رینگ به عمل آمده است که رینگ‌ها را بر اساس یکپارچه بودن یا نبودن به دو بخش رینگ‌های تک تکه و دو تکه تقسیم می‌کند. رینگ‌های تک تکه که جزو مدرن‌ترین رینگ‌های مخصوص خودرو هستند، بر روی برلیانس هم نصب می‌شوند. این نوع از رینگ‌ها وزن کم دارند و با تکنولوژی‌های مدرن هم برخوردار شده‌اند. رینگ ‌تک تکه از قیمت بالاتری نسبت به سایر رینگ‌ها برخوردار شده است. این نوع از این رینگ‌ها را تعمیرکاران اگر بخواهنپ تعمیر یا نصب کنند، معمولاً هزینه‌های بالایی را از مخاطب درخواست می‌نمایند. نوع دیگری از رینگ برلیانس وجود دارد که به رینگ دو قطعه معروف است و تنوع کمی دارد. این رینگ یک جوش مرکزی را در ساختار خود جای داده است تا بتواند قطعات مختلف خود را به هم متصل کرده و هزینه‌های تعمیرات را هم کاهش دهد اما متاسفانه اگر مشکلی در ساختار این رینگ به وجود بیاید هزینه‌های تعمیرات آن بالا خواهند بود.

مزایای رینگ اسپرت و فولادی

رینگ‌های اسپرت و معمولی دارای مزایای زیادی هستند. همین مزایای زیاد باعث شده‌اند که افراد چنین رینگ‌هایی را به دلایل خاص برگزیده و از آن‌ها استفاده کنند. برخی از این مزایا در ادامه آمده‌اند.

 • رینگ‌های اسپرت در مقایسه با رینگ‌های فولادی از وزن سبک‌تری برخوردار شده‌اند و می‌توانند انتخابی بسیار مناسب برای برلیانس به شمار بیایند. این نوع از رینگ برلیانس تعادل خودرو را در حد مطلوب نگه می‌دارد. البته این بدان معنا نیست که رینگ فولادی برلیانس نمی‌تواند تعادل خودرو را حفظ کند. نه! منظور ما در اینجا این است که چنین رینگ‌هایی بهتر می‌توانند خودرو را متعادل سازند.
 • رینگ‌های فولادی با قیمت ارزان‌تری نسبت به رینگ‌های آلیاژی به فروش می‌رسند و همین امر باعث شده است که خیلی از افراد چنین رینگ‌هایی را به رینگ‌های اسپرت انعطاف پذیر ترجیح دهد.
 • رینگ‌های فولادی مقاومت زیادی دارند و با توجه به همین مقاومت فوق العاده‌ی خود، می‌توانند در هر نوع جاده و هر گونه شرایط آب و هوایی، پایداری خودرو را حفظ کنند.
 • یکی از مزیت‌های مهمی که رینگ‌های اسپرت دارند این است که از تنوع زیادی برخوردار هستند و می‌توانند با هر نوع سلیقه‌ای هماهنگ شوند. چنین رینگ‌هایی زیبایی چشم نوازی هم دارند و زمانی که به عنوان رینگ برلیانس بر روی این خودرو نصب شوند، جذابیت خاصی را به این خودرو می بخشند.
 • اگر به دنبال این هستید که به رینگ بتوانید شتاب و راندمان خودروی خود را افزایش دهید، باید رینگ اسپرت را انتخاب کنید. رینگ‌های اسپرت اغلب باعث تعدیل در سیستم تعلیق خودرو می‌شوند و می‌توانند موتور خودرو را نیز پرشتاب‌تر کنند.
 • اغلب رینگ‌های اسپرتی که در بازار به فروش می‌رسند، می‌توانند فرمان پذیری و قدرت مانور یک خودرو را افزایش دهند. از این رو زمانی که راننده خودروی خود را در سرعت‌های بالا می‌راند، دیگر نگران کنترل کردن آن نیست و تسلط زیادی بر روی این خودرو دارد.

معایب رینگ‌های اسپرت و فولادی

رینگ‌های اسپرت و رینگ برلیانس فولادی از عیب هم عاری نیستند و معایبی را نیز در ساختار خود جای داده‌اند:

 • رینگ‌های فولادی دارای وزن بالایی هستند و نمی‌توانند خودرو را آن چنان که انتظار می‌رود، متعادل کنند. به همین دلیل بیشتر اوقات رینگ‌های اسپرت را جایگزینی بسیار مناسب برای این رینگ‌ها می‌دانند.
 • اغلب اوقات رینگ‌های اسپرت توسط افراد غیر متخصص بر روی خودرو نصب می‌شوند و ممکن است از همین جهت هم نامناسب باشند. البته شما به کمک متخصصان رابستون دیگر نگرانی از این جهت نخواهید داشت.
 • در مقابل رینگ‌های اسپرت با قیمت بالایی به فروش می‌رسند و ممکن است به دلیل همین قیمت بالایی که دارند، توسط برخی از مشتریان طرد شوند.
 • رینگ‌های آلومینیومی اغلب انعطاف پذیر هستند و نمی‌توانند در مقابل ضربات محکم و آرام مقاومت خاصی را از خود نشان دهند. به همین دلیل سریعا کج می‌شوند.
 • رینگ‌هایی که امروزه بر روی خودروی برلیانس نصب می‌شوند، رینگ‌هایی هستند که سطح تماس لاستیک خودرو با کف زمین را افزایش می‌دهند و از این جهت باعث می‌شوند که یک خودرو دیگر نتواند به خوبی کنترل شود چرا که سیستم ترمز گیری آن با اختلال مواجه می‌شود.
 • زمانی که قرار است رینگ‌های اسپرتی را بر روی برلیانس نصب کنند، اتاق این خودرو را پایین می‌آورند. در پی این اتفاق، میزان فاصله‌ی خودرو با زمین کاهش پیدا می‌کند و در نهایت به فنرهای خودرو فشار می‌آید.

مزایا و معایب استفاده از رینگ‌ها و لاستیک‌های پهن

شاید شما هم تا کنون دیده باشید که خیلی افراد برای این که جذابیت خودروی خود را افزایش دهند، لاستیک‌هایی پهن را به همراه رینگ‌هایی پهن، به کار می‌بندند. در نگاه اول ممکن است این کار هیچ عیبی نداشته باشد اما اگر کمی عمیق‌تر شویم، در می‌یابیم که استفاده از لاستیک‌ها و رینگ‌های پهن رفته رفته نرمی خودرو را کاهش می‌دهند و میزان فشارهایی که به کمک فنرهای خودرو وارد می‌آیند را نیز بیشتر می‌کنند.‌ چنین رینگ‌هایی همچنین باعث می‌شوند که مصرف سوخت خودرو افزایش پیدا کند و هزینه استهلاک خودرو از آن چیزی که استاندارد است، فراتر برود.

البته استفاده کردن از رینگ‌هایی با سایز بزرگ، مزایایی هم دارد. برای مثال این گونه از رینگ‌ها باعث می‌شوند که فشار کمتری به دیواره‌‌های تایر وارد شود و هندلینگ خودرو بهتر کار کند. همچنین این رینگ‌ها چسبندگی لاستیک را کاهش داده و از این جهت هم مناسب به شمار می‌آیند. شما می‌توانید جهت خرید رینگ‌های برلیانسی با ما در رابستون تماس بگیری.

آفست رینگ برلیانس

یکی از مهم‌ترین نکاتی که به هنگام خرید رینگ باید به آن توجه داشته باشید، آفست آن است. منظور از آفست همان فاصله‌ای است که بین پشت رینگ تا مهره‌های جلو، آفست می‌گویند. رینگ برلیانسی که در دو نوع فولادی و اسپرت تعبیه می‌شود، در حالت کلی می‌تواند سه نوع آفست داشته باشد:

 • آفست صفر:

  اگر از بغل به رینگ‌ها نگاه کنیم، نوعی خط فرضی را می‌بینیم که قسمت انتهایی رینگ را به مهره‌های قسمت جلو متصل کرده‌اند. حال اگر دو قسمت چپ و راست خط فرضی اگرفاصله‌ای برابر داشته باشند، آفست صفر به وجود می‌آید.

 • آفست منفی:

  حالت دیگری از آفست رینگ برلیانس، آفست منفی است. در صورتی که قسمت بالایی بیشتر از قسمت پایینی رینگ تو رفتگی داشت و به اصطلاح قسمت بالایی فرو رفتگی زیادی داشت، آفست منفی شکل می‌گیرد. برای مثال لاستیکی که در کامیون‌ها به کار گرفته می‌شود معمولا دارای آفست منفی است.

 • آفست مثبت:

  چنانچه قسمت بالایی و پایینی یک رینگ از خط فرضی نام برده شده بیرون‌تر باشد، در این حالت آفست مثبت داریم. اغلب اوقات رینگ‌هایی که برای خودروهای سواری به کار گرفته می‌شوند، دارای آفست مثبت هستند. پس شما هم باید برای برلیانس خود رینگی را انتخاب کنید که آفست مثبت داشته باشد.

سایز رینگ برلیانس باید چگونه باشد؟

بسیاری از افراد در مورد سایر رینگ برلیانس از ما می‌پرسند. امروزه کارخانجاتی که به تولید خودروی برلیانس مشغول هستند، اغلب رینگ‌هایی با سایز ۱۵ را برای این خودروها مناسب می‌دانند. البته گاهی اوقات هم ممکن است خود کارخانه با توجه به یک سری عوامل مختلف، رینگ‌هایی را که با سایز ۱۶ تولید شده‌اند را برای یک خودرو مناسب بداند. در هر صورت آنچه ‌که در اینجا اهمیت دارد این است که شما طبق استانداردهایی که در کارخانه‌ی تولید خودرو در نظر گرفته شده‌اند، اقدام به خرید رینگ کنید. بدیهی است که به هر میزان که سایز رینگ از این میزان استاندارد تجاوز کند، عملکرد خودرو بیشتر دچار اختلال می‌شود.

چگونه بهترین رینگ را انتخاب کنیم؟

نکات مهمی وجود دارند که اگر شما به هنگام خرید رینگ برلیانس این نکات توجه کنید، می‌توانید بهترین رینگ را خریداری کرده و در دراز مدت از آن بهره ببرید. برخی از این نکات در ادامه ذکر شده‌اند:

 • قیمت:

  قیمت و هزینه خرید رینگ‌های اسپرت نسبت به رینگ‌های فولادی بیشتر است. دلیل آن هم این است که در رینگ‌های اسپرت از آلیاژهای آلومینیومی تولید شده و با وزنی سبک به کار گرفته می‌شوند که زیبایی خارق العاده‌ای دارند و می‌توانند شتاب خودرو را افزایش دهند. بدیهی است که چنین رینگ‌هایی نسبت به رینگ‌های معمولی که هیچ طرح و نقشی ندارند، گران‌تر به فروش می‌رسند. البته عوامل مختلفی مثل اندازه رینگ سایز رینگ نوع و جنس مواد تشکیل دهنده رینگ می‌توانند بر روی قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشند.

 • جنس رینگ:

  همان گونه که گفتیم، امروزه جنس‌های مختلفی از رینگ‌ها وجود دارند که هر کدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب زیادی هستند، باید بدانید که رینگ‌هایی که از جنس آهن تعبیه می‌شوند، لغزنده نیستند و استحکام بالایی دارند. در مقابل رینگ‌های آلیاژی هستند که علاوه بر این که لغزندگی دارند انتخاب خوبی برای زمستان‌ها یا سایر فصل‌ها، نیستند و نمی‌توانند ساختار مستحکم خود را حفظ کنند.

 • زیبایی:

  زیبایی از جمله مهم‌ترین نکاتی است که ممکن است هر فردی را به تعویض رینگ برلیانس مجاب کند. در واقع رینگ‌های اسپرت را از نظر زیبایی بسیار جوان پسند و حتی عام پسند هم می‌باشند اما این رینگ‌ها فقط زیبا هستند و از مزایای دیگر برخوردار نشده‌اند. رینگ‌های فولادی اگرچه زیبای چندانی ندارند اما می‌توانند به صورت سفارشی سازی شده طراحی شوند و بر روی عملکرد خودرو نیز تاثیر مثبتی را بگذارند.

 • دوام:

  امروزه رینگ‌های مختلف با توجه به مواد اولیه ساختار خود، دوام‌های مختلفی هم دارند. در اصل ممکن است برخی از رینگ‌ها باعث شوند که لاستیک بترکد و یا ساختار چرخ‌های خودرو خم شود. شاید تصور کنید که ظاهر زیبا کافی است اما هنگام خرید رینگ باید این نکته را هم در نظر بگیرید.

 • مصرف سوخت:

  یکی از نکات مهمی که در راستای خرید رینگ برلیانس باید مورد توجه قرار بگیرد، میزان مصرف سوخت است. رینگ‌های اسپرت باعث می‌شوند که مصرف سوخت کاهش پیدا کند اما رینگ‌های فولادی هم خالی از لطف نیست چرا که می‌تواند موجبات کاهش مصرف سوخت خودرو را فراهم می‌کنند. باید بدانید که رینگ‌های اسپرت فشار کمتری را به سیستم‌های تعلیق خودرو وارد می‌آورند و از این جهت بسیار مناسب هستند.

 • فرمان پذیری:

  از دیگر نکات مهمی که هنگام خرید رینگ باید مورد توجه قرار بگیرد فرمان پذیری است همانگونه که گفتیم فرمان‌ پذیری خودرو با استفاده از رینگ های اسپرت نسبت به فرمان پذیری خودرو با استفاده از سایر رینگ‌ها بیشتر است.

 • سوراخ مرکزی:

  سوراخ مرکزی چسب یا سوراخ هاب مرکزی چرخ یا سوراخ هایی که در وسط چرخ قرار می‌گیرد. به هر میزان که این سوراخ بزرگتر باشد، می‌تواند عملکرد خودرو را بیشتر بهبود دهد. از این رو باید هنگام خرید رینگ به این نکته هم توجه داشته باشید.

کدام رینگ‌ مناسب خودروی برلیانس است؟

در اینجا ممکن است برای شما خریداران گرامی سوال پیش بیاید که حال باید کدام رینگ را انتخاب کنیم. باید بگوییم که انتخاب رینگ تا حد زیادی به میزان بودجه، سلیقه و انتظارات شما بر می‌گردد. اگر قرار است رینگی را خریداری کنید که برای جاده‌های خاکی مناسب باشد، باید رینگ فولادی را انتخاب کنید اما اگر افزایش زیبایی خودرو مد نظر شما است، رینگ‌های آلیاژی که تنوع بالایی هم دارند، بهترین انتخاب هستند. اگر ابهام شما در این زمینه برطرف نشده است، می‌توانسد با مشاورین وب سایت ما در تماس باشید و از مشاوره‌های رایگان آن‌ها برای خرید انواع رینگ بهره ببرید.

راهنمای خرید انواع رینگ اسپرت

همان گونه ‌که‌‌ گفتیم، رینگ‌های اسپرت قطعاتی هستند که جذابیت زیادی را به خودرو می‌بخشند. حال اگر شما می‌خواهید رینگ برلیانس خود را از نوع اسپرت خریداری کنید، بهتر است به راهنمایی‌هایی که مشاورین ما در رابستون در این زمینه ارائه کرده‌اند، توجه داشته باشید.

 • شاید شما رینگ‌های اسپرت را با قیمتی ارزان پیدا کنید اما عاقلانه‌ترین کار این است که از خرید رینگ‌های اسپرتی که قیمتی غیر واقعی دارند، خودداری نمایید.
 • با توجه به این که رینگ‌های اسپرت نای خودرو و هندلینگ آن را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند، شما باید از خرید رینگ‌های تقلبی و بی کیفیتی که امروزه با نام رینگ یک بار مصرف شناخته می‌شوند، خودداری کنید.
 • هنگام خرید اولویت‌های خرید رینگ را در نظر داشته باشید و تنها به زیبایی آن اکتفا نکنید چرا که همه‌ی افرادی که تنها زیبایی را ملاک قرار داده‌اند، پشیمان شده‌اند.
 • رینگ‌های کم کیفیت با یک ضربه کوچک کاملا می‌شکنند. پس بهتر است پول خود را برای خرید این رینگ‌ها هدر ندهید.

علت کوبیدن رینگ‌های اسپرت چیست؟

اگر رینگ برلیانس خود را از نوع اسپرت انتخاب کرده باشید، ممکن است پس از مدتی متوجه کوبیده شدن خودروی خود شوید اما نکته اصلی اینجا است که علت کوبیده شدن رینگ خودرو چیست؟

در واقع زمانی که فنرهای خودرو به علت نصب نادرست رینگ اسپرت دچار اختلال می‌شوند، به هنگام حرکت خودرو توپوق زده و کوبیده می‌شوند.‌ از عمده‌ترین دلایل کوبیده شدن خودرو می‌توانیم به دلایلی همچون ترک خوردن بوش‌های موجود در فنر خودرو و تغییر شکل دادن این بوش‌ها اشاره کنیم. حال اگر هنگام رانندگی متوجه شدید که خودروی شما به این طرف و آن طرف می‌رود و یا می‌رقصد، باید فنرها را چک ‌کنید و در صورت لزوم رینگ‌های اسپرت را با رینگ‌های فولادی استاندارد شرکتی، تعویض نمایید. تنها در این صورت است که این مشکل برطرف می‌شود.

خرید رینگ اسپرت و فولادی برلیانس

امروزه به دلیل این که فروش انواع رینگ اصلی و فابریک جای خود را به رینگ تقلبی و فیک داده است، بسیار کم پیش می‌آید که افراد به هنگام خرید رینگ هدف کلاهبرداری قرار نگیرند. بنابراین لازم است که فروشنده‌ها و فروشگاه‌هایی را انتخاب کنید که نه تنها رینگ‌هایی اصلی بلکه رینگ‌هایی باضمانت و گارانتی را به شما ارائه می‌کنند. فروشگاه‌هایی که رضایت مشتری را از هر چیز دیگری مهم‌تر می‌دانند و تلاش می‌کنند که به هر قیمتی که شده این رضایت را به دست بیاورند. حتی به قیمت کاهش سود! رابستون یکی از همین فروشگاه‌ها است که امروزه با توجه به اعتبار زیادی که کسب کرده است، فعالیت گستزده‌ای در بازار فروش دارد. ما در رابستون همواره به دنبال این هستیم که باکیفیت‌ترین رینگ‌ها را با قیمتی معقول و به صرفه به شما ارائه کنیم.

افرادی که تا کنون رینگ برلیانس را از ما خریداری کرده‌اند، به این امر واقف هستند که رابستون پنج اصل را به عنوان پایه‌ترین اصول فعالیت خود در بازار در نظر دارد. فروش با جلب رضایت مشتری، پشتیبانی‌های ویژه، مشاوره‌های رایگان، قیمت عالی و ارائه ضمانت مرجوعی و گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتری این پنج اصل را تشکیل می‌دهند که هر یک نشان از اعتبار رابستون در میان مردم دارند. جالب‌تر این است که ما امروزه فروشگاه مجازی خود را نیز در کنار فروشگاه حضوری خود بنا کرده‌ایم تا گامی نوین در زمینه خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان برداریم. پس درنگ نکنید و همین حالا جهت ثبت سفارشات خود در زمینه خرید رینگ برلیانس، با ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد رینگ برلیانس با شما صحبت کردیم. رینگ‌هایی که امروزه بر روی خودروی برلیانس نصب می‌شوند، در دو نوع اسپرت و معمولی وجود دارند که برخی از آن‌ها فیک و برخی دیگر اصلی هستند. این رینگ‌ها مزایایی همچون وزن سبک، قیمت مناسب و نصب آسان دارند اما ممکن است معایبی مثل عدم ‌وجود افراد متخصص در زمینه نصب یا افزایش مصرف سوخت هم در ساختار این رینگ‌ها به چشم بخورد. در هر صورت آن چه که در اینجا اهمیت دارد این است که شما بتوانید با توجه به نکاتی مثل قیمت رینگ، سایز رینگ برلیانس، اندازه، نوع و مواردی از این قبیل، بهترین رینگ را برای خودروی برلیانس خود انتخاب کنید و از آن بهره برید. ناگفته نماند که رابستون همواره شما را در این زمینه همراهی می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. امیدواریم مطلب فوق برایتان مفید باشند.